Nemoc - noční pomočování u dětí

U dětí, kterým je více jak 3 roky považujeme pomočování v noci za nemoc.

 Příčina: tato nemoc má příčinu jak ve slabosti a nedostatečnosti energie ledvin, tak i ve slabosti a v malé pevnosti energie močového měchýře.

 Spousta dětí je léčena na psychiatrických ambulancích pro tuto poruchu močení, berou organismus zatěžující léky na spaní a zklidnění. Přitom jen velmi malé procento takto léčených má šanci na zlepšení stavu.

 Velmi dobré výsledky v léčení této nemoci mi dávají zapravdu. Energetické oslabení okruhu ledviny, chlad, strach. To jsou příčiny, s kterými je třeba pracovat.

 Distribuce vody, regulace vody je funkcí ledvin. Ovládání a vyměšování vody ej funkcí močového měchýře. Ten kontroluje močení.
 

 Pokud bude dítě brát medikamenty v 5 nebo 7 letech, zanedbá se porucha ledvin, močového měchýře, a po několika letech se původně energetické oslabení projeví již i v orgánovém postižení ve formě zánětlivého postižení s laboratorními či rtg změnami.

 Léčba:

 V léčbě se zaměříme na posilnění ledvin – akupresura bodu ledvin a močového měchýře 3 krát denně, silnou masáží ve směru hod. ručiček po dobu až jedné minuty.

 • Mentálním cvičením se budou zabývat rodiče postižených dětí. Je třeba, aby min. 2 krát denně vyfoukali dětem z ledvin strach, chlad ve formě chladné páry a pak i z močového měchýře. Po tomto odstranění musí zase vícekrát vdechnout teplou, čistou energii do ledvin a posilnit je tak.
 • - Fytoterapie – doporučuji střídavě jeden čtvrtlitr čaje denně ze smilu písečného a druhý den zlatobýlu obecného opět vařit 15 minut ve varném skle na mírném ohni.


Bod močového měchýře


Bod ledvin

 • "Podľa môjho názoru je pán doktor Maček najlepším lekárom vo svojom odbore. A nielen to. Aj ako človek je ústretový, ľudský a má pochopenie. Navštevujem ho už niekoľko rokov a vždy mi pri mojich problémoch pomohol, aj keď si iní lekári nevedeli rady. Pána doktora si veľmi vážim a som vďačná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ľudský prístup, profesionál, nájde vždy príčinu vašich problémov, môžem len odporučiť. Cena primeraná. Ak sa vám zdá veľká, zájdite si za iným a pretočí sa vám bábiky. Ale neviem, či nájdete u iného tyhle liečebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je špecialista v čínskej medicíne. Je obdivuhodné, že vždy nájde pravú príčinu choroby. S rodinou a priateľmi sa k nemu jazdíme liečiť takmer desať rokov. Jeho prístup k nám je na úrovni. Má našu absolútnu dôveru a s výsledkom liečby sme vždy úplne spokojní. Vrelo odporúčam."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pán Maček vždy pomôže na 100 %. Je to výborný doktor, ktorý vie, o čom hovorí. Pán doktor je nevyjadriteľnou výborný. Takého výnimočného doktora len tak nikde nenájdete. Tiež je príjemný a vždy vyjde v ústrety."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pána doktora Mačka poznám niekoľko rokov a som s ním maximálne spokojná. Mnohokrát pomohol mne i mojej rodine a známym. Čo sa týka peňazí, pre niekoho sa to môže zdať finančne náročné, ale kontroly nie sú tak časté, aby si to človek nemohol 3 krát do roka dovoliť. Zvlášť keď naozaj dokáže pomôcť a problém vyriešiť! Vo svojom odbore je vynikajúci a jeho prístup veľmi ľudský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolútna špička vo svojom odbore čínskej medicíny. Chodím k nemu veľmi dlho a vždy mne vyliečil. Mám veľa známych, ktorí chodia zásadne k nemu s rôznymi zdravotnými problémami a sú s výsledkom liečby tiež potešení. Pána Mačka všetkým odporúčam."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Áno, MUDr. Josef Maček je vynikajúci lekár a špecialista. Pre porovnanie: liečba neplodnosti moji známu, ktorá žije v zahraničí, vyšla na niekoľko desiatok tisíc korún a rovnako jej nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila len pár stoviek korún a do niekoľkých minút sa dozvedela pravú príčinu. Odoberala od MUDr. Mačka produkty na posilnenie orgánov a do 3 mesiacov otehotnela. (Mimochodom pokúšala sa o dieťa 7 rokov). MUDr. Mačka môžem len odporučiť."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Hovorí sa o ňom, že je najväčším odborníkom v ČR, čo sa týka neplodnosti žien. Mimo to slávi úspechy v liečbe akné, depresiou, lupienky, migrény atď. Nemyslím si, že jeho ceny sú vyššie. Naopak som presvedčená o tom, že cena zodpovedá kvalite."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz