MUDr. Josef Maček

MUDr. Josef Maček pred viac ako dvadsiatimi rokmi začal kráčať po nekonečnej ceste tradičnej čínskej medicíny. Bohaté skúsenosti zo západnej medicíny spojil s čínskou medicínou a svojimi liečiteľskými schopnosťami. Práve spojením jednotlivých poznatkov dosahuje výborných výsledkov pri liečbe širokého spektra ochorení.

"Tradičná čínska medicína mi dáva odpovede na problémy spojené so vznikom chorôb a ich odstránením. Metodikami starého liečebného systému sa snažím navrátiť späť zdravie svojim pacientom. Tradičnú čínsku medicínu mám veľmi rád, pretože mi poskytla nespočetné množstvo poznania. "

Ordináciu v Otrokoviciach pravidelne navštevujú tisíce pacientov, ktorí si pochvaľujú výrazné zlepšenie zdravotného stavu. Ordinácie majú dvere otvorené tiež novým ľuďom, ktorí sa chcú zbaviť zdravotných neduhov.

Tradičná čínska medicína spočíva v presnom zistení a rozboru príčiny prvotného ložiská choroby, čo má na svedomí emočná blokáda. Následne sa aplikuje adekvátna bylinná terapia, ktorá sa zbaví blokády. Liečba je efektívnejšia a rýchlejšia.

Každý človek má špecifické problémy, za ktorými stoja genetika, osobné psychické zranenia a blokády. Všetky prvky sa premietajú do tela človeka, oslabujú jednotlivé orgány a spôsobujú ochorenia menej vážneho aj vážneho charakteru.

"Som veriaci. A ak mi Boh dal dar liečenia, chcem ho naplniť. Chcem slúžiť vám, ktorí hľadáte pomoc. "

MUDR. JOSEF MAČEK

TRADIČNÝ ČÍNSKY LEKÁR

 606 186 225
(pondelok, streda, piatok 11:00 - 13:30 hod)
 577 512 516
(pondělí, středa, pátek 11:00 - 13:30 hod)
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 facebook

 • "Podľa môjho názoru je pán doktor Maček najlepším lekárom vo svojom odbore. A nielen to. Aj ako človek je ústretový, ľudský a má pochopenie. Navštevujem ho už niekoľko rokov a vždy mi pri mojich problémoch pomohol, aj keď si iní lekári nevedeli rady. Pána doktora si veľmi vážim a som vďačná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ľudský prístup, profesionál, nájde vždy príčinu vašich problémov, môžem len odporučiť. Cena primeraná. Ak sa vám zdá veľká, zájdite si za iným a pretočí sa vám bábiky. Ale neviem, či nájdete u iného tyhle liečebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je špecialista v čínskej medicíne. Je obdivuhodné, že vždy nájde pravú príčinu choroby. S rodinou a priateľmi sa k nemu jazdíme liečiť takmer desať rokov. Jeho prístup k nám je na úrovni. Má našu absolútnu dôveru a s výsledkom liečby sme vždy úplne spokojní. Vrelo odporúčam."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pán Maček vždy pomôže na 100 %. Je to výborný doktor, ktorý vie, o čom hovorí. Pán doktor je nevyjadriteľnou výborný. Takého výnimočného doktora len tak nikde nenájdete. Tiež je príjemný a vždy vyjde v ústrety."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pána doktora Mačka poznám niekoľko rokov a som s ním maximálne spokojná. Mnohokrát pomohol mne i mojej rodine a známym. Čo sa týka peňazí, pre niekoho sa to môže zdať finančne náročné, ale kontroly nie sú tak časté, aby si to človek nemohol 3 krát do roka dovoliť. Zvlášť keď naozaj dokáže pomôcť a problém vyriešiť! Vo svojom odbore je vynikajúci a jeho prístup veľmi ľudský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolútna špička vo svojom odbore čínskej medicíny. Chodím k nemu veľmi dlho a vždy mne vyliečil. Mám veľa známych, ktorí chodia zásadne k nemu s rôznymi zdravotnými problémami a sú s výsledkom liečby tiež potešení. Pána Mačka všetkým odporúčam."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Áno, MUDr. Josef Maček je vynikajúci lekár a špecialista. Pre porovnanie: liečba neplodnosti moji známu, ktorá žije v zahraničí, vyšla na niekoľko desiatok tisíc korún a rovnako jej nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila len pár stoviek korún a do niekoľkých minút sa dozvedela pravú príčinu. Odoberala od MUDr. Mačka produkty na posilnenie orgánov a do 3 mesiacov otehotnela. (Mimochodom pokúšala sa o dieťa 7 rokov). MUDr. Mačka môžem len odporučiť."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Hovorí sa o ňom, že je najväčším odborníkom v ČR, čo sa týka neplodnosti žien. Mimo to slávi úspechy v liečbe akné, depresiou, lupienky, migrény atď. Nemyslím si, že jeho ceny sú vyššie. Naopak som presvedčená o tom, že cena zodpovedá kvalite."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz