Nemoc - hemeroidy

Tímto onemocněním jsou postižení především dospělí jedinci v důsledku:

 1. Po porodu těžkého průběhu či dlouhotrvajícím průjmem. Dojde k silnému oslabení energie ve středním ohništi, v oblasti žaludku, jater, sleziny. Tato únava zapříčiní propad energie a uvolnění svalstva pánevního dna.
 2. Po těžké práci fyzického rázu, nošení těžkých břemen, či dlouhého sedění
 3. Příčina může být v i v důsledku potlačených emocí, především obav a úzkosti, které vytvoří silný emoční přetlak, napětí vnitřní, čímž stagnuje a blokuje se energie tlustého střeva, řiti, konečníku. K tomuto patří postižení silnou zácpou.

Léčba:

 • Akupresurou si musíme ošetřit bod plic oboustranně na zápěstí, bod tlustého střeva, jater, sleziny. U všech bodů silnou masáží ve směru hodinových ručiček zhruba po 30 sekundách si budeme především posilovat orgány a dráhu, vhánět energii. Nebudeme vydechovat.
 • Mentální cvičení – pokud je u tohoto typu postižení i svědění konečníku, je zapotřebí se zbavit větru v ledvinách, tzn. denně si musím tento vítr vydýchat z ledvin ve formě suchého pouštního větru přes bedra do okolí, zároveň k tomu přidáme i vydýchání sucha z plic, jater.
 • Fototerapie – doporučuji při svědění čaj z puškvorce – opět 1 pol. lž. Na půllitru vody ve varném skle, vařit 15 min. poté popíjet vlažné.

 A pak hojně čaj z pampelišky a petrklíče stejným návodem připravit.


Bod tlustého střeva


Bod plic


Bod sleziny


Bod jater

 • "Podľa môjho názoru je pán doktor Maček najlepším lekárom vo svojom odbore. A nielen to. Aj ako človek je ústretový, ľudský a má pochopenie. Navštevujem ho už niekoľko rokov a vždy mi pri mojich problémoch pomohol, aj keď si iní lekári nevedeli rady. Pána doktora si veľmi vážim a som vďačná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ľudský prístup, profesionál, nájde vždy príčinu vašich problémov, môžem len odporučiť. Cena primeraná. Ak sa vám zdá veľká, zájdite si za iným a pretočí sa vám bábiky. Ale neviem, či nájdete u iného tyhle liečebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je špecialista v čínskej medicíne. Je obdivuhodné, že vždy nájde pravú príčinu choroby. S rodinou a priateľmi sa k nemu jazdíme liečiť takmer desať rokov. Jeho prístup k nám je na úrovni. Má našu absolútnu dôveru a s výsledkom liečby sme vždy úplne spokojní. Vrelo odporúčam."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pán Maček vždy pomôže na 100 %. Je to výborný doktor, ktorý vie, o čom hovorí. Pán doktor je nevyjadriteľnou výborný. Takého výnimočného doktora len tak nikde nenájdete. Tiež je príjemný a vždy vyjde v ústrety."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pána doktora Mačka poznám niekoľko rokov a som s ním maximálne spokojná. Mnohokrát pomohol mne i mojej rodine a známym. Čo sa týka peňazí, pre niekoho sa to môže zdať finančne náročné, ale kontroly nie sú tak časté, aby si to človek nemohol 3 krát do roka dovoliť. Zvlášť keď naozaj dokáže pomôcť a problém vyriešiť! Vo svojom odbore je vynikajúci a jeho prístup veľmi ľudský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolútna špička vo svojom odbore čínskej medicíny. Chodím k nemu veľmi dlho a vždy mne vyliečil. Mám veľa známych, ktorí chodia zásadne k nemu s rôznymi zdravotnými problémami a sú s výsledkom liečby tiež potešení. Pána Mačka všetkým odporúčam."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Áno, MUDr. Josef Maček je vynikajúci lekár a špecialista. Pre porovnanie: liečba neplodnosti moji známu, ktorá žije v zahraničí, vyšla na niekoľko desiatok tisíc korún a rovnako jej nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila len pár stoviek korún a do niekoľkých minút sa dozvedela pravú príčinu. Odoberala od MUDr. Mačka produkty na posilnenie orgánov a do 3 mesiacov otehotnela. (Mimochodom pokúšala sa o dieťa 7 rokov). MUDr. Mačka môžem len odporučiť."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Hovorí sa o ňom, že je najväčším odborníkom v ČR, čo sa týka neplodnosti žien. Mimo to slávi úspechy v liečbe akné, depresiou, lupienky, migrény atď. Nemyslím si, že jeho ceny sú vyššie. Naopak som presvedčená o tom, že cena zodpovedá kvalite."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz