Hemoroidy

Hemoroidy sú v českom ekvivalente známe ako zlatá žila. Symptómy patologických hemoroidov sa odvíjajú od typu. Vnútorné hemoroidy sa prejavujú bezbolestným krvácaním z konečníka, ale vonkajšie hemoroidy sa prejavujú značnou bolesťou a opuchom v oblasti konečníka. Liečba hemoroidov v tradičnej čínskej medicíne spočíva v odstráneniu horúčosti krvi.

Horúca krv sa valí krvným riečiskom ako splašená horúca láva. Vytláča z brehu miesto, ktoré je väzivové slabé a ktoré povolí a vypoulí. Ritný pletenec býva slabý predovšetkým dedične, a tak búrlivá krv ho vytlačí. Potom vznikajú hemoroidy.

Západná medicína odporúča operáciu, však opakované operačné riešenie nie je ideálnou cestou. Príčinou je zlá psychika postihnutého, ktorý má v srdci smútok. S horúcou krvou ide ruka v ruke celý rad ďalších ťažkostí, napríklad búšenie srdca, potenie, porucha spánku, bolesti lýtok či časté močenie.

Hemoroidy liečim o oboch ordináciách

MUDr. Josef Maček sa stretáva s mnohými pacientmi s hemoroidmi. A keď týmto ľuďom povie, že vidí smútok v ich očí, väčšinou sa objaví slzy. A práve slzami sa vyplavuje dlho schovaný a potláčaný smútok. Liečba hemoroidov začína práve takto.

V súčasnej dobe ľudia predstierajú radosť a potláčajú svoje emócie. A to je veľká chyba. Tradičná čínska medicína pri liečbe hemoroidov odporúča bylinky ochladzujúce krv a upokojujúce krvné riečisko.

 • "Podľa môjho názoru je pán doktor Maček najlepším lekárom vo svojom odbore. A nielen to. Aj ako človek je ústretový, ľudský a má pochopenie. Navštevujem ho už niekoľko rokov a vždy mi pri mojich problémoch pomohol, aj keď si iní lekári nevedeli rady. Pána doktora si veľmi vážim a som vďačná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ľudský prístup, profesionál, nájde vždy príčinu vašich problémov, môžem len odporučiť. Cena primeraná. Ak sa vám zdá veľká, zájdite si za iným a pretočí sa vám bábiky. Ale neviem, či nájdete u iného tyhle liečebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je špecialista v čínskej medicíne. Je obdivuhodné, že vždy nájde pravú príčinu choroby. S rodinou a priateľmi sa k nemu jazdíme liečiť takmer desať rokov. Jeho prístup k nám je na úrovni. Má našu absolútnu dôveru a s výsledkom liečby sme vždy úplne spokojní. Vrelo odporúčam."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pán Maček vždy pomôže na 100 %. Je to výborný doktor, ktorý vie, o čom hovorí. Pán doktor je nevyjadriteľnou výborný. Takého výnimočného doktora len tak nikde nenájdete. Tiež je príjemný a vždy vyjde v ústrety."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pána doktora Mačka poznám niekoľko rokov a som s ním maximálne spokojná. Mnohokrát pomohol mne i mojej rodine a známym. Čo sa týka peňazí, pre niekoho sa to môže zdať finančne náročné, ale kontroly nie sú tak časté, aby si to človek nemohol 3 krát do roka dovoliť. Zvlášť keď naozaj dokáže pomôcť a problém vyriešiť! Vo svojom odbore je vynikajúci a jeho prístup veľmi ľudský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolútna špička vo svojom odbore čínskej medicíny. Chodím k nemu veľmi dlho a vždy mne vyliečil. Mám veľa známych, ktorí chodia zásadne k nemu s rôznymi zdravotnými problémami a sú s výsledkom liečby tiež potešení. Pána Mačka všetkým odporúčam."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Áno, MUDr. Josef Maček je vynikajúci lekár a špecialista. Pre porovnanie: liečba neplodnosti moji známu, ktorá žije v zahraničí, vyšla na niekoľko desiatok tisíc korún a rovnako jej nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila len pár stoviek korún a do niekoľkých minút sa dozvedela pravú príčinu. Odoberala od MUDr. Mačka produkty na posilnenie orgánov a do 3 mesiacov otehotnela. (Mimochodom pokúšala sa o dieťa 7 rokov). MUDr. Mačka môžem len odporučiť."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Hovorí sa o ňom, že je najväčším odborníkom v ČR, čo sa týka neplodnosti žien. Mimo to slávi úspechy v liečbe akné, depresiou, lupienky, migrény atď. Nemyslím si, že jeho ceny sú vyššie. Naopak som presvedčená o tom, že cena zodpovedá kvalite."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím