Neplodnosť

V súčasnej dobe veľa žien a mužov nachádza problémy u svojich reprodukčných orgánov. S príchodom dvadsiateho ôsmeho roku života sa objavujú problémy neplodnosti.

Maternica by sa dala priblížiť k úrodnej pôde. Príliš vlhká, suchá, horúca či chladná pôda neponúka pre zasiatie vhodné podmienky. A ak žena berie od svojich pätnástich rokov života antikoncepciu, ktorú gynekológovia propagujú a ponúkajú, po jej vysadením za desať či pätnásť rokov sa objavujú problémy s počatím. Patológie v maternici, ktoré sa mali riešiť už dávno, sa neriešili. Medzi patologické príznaky patrí bolesť, nepravidelný cyklus, špinenie mimo cyklus a ďalšie. A po vysadeniu antikoncepcie je neplodnosť na svete.

MUDr. Josef Maček sa snaží odstrániť čo najskôr gynekologické problémy. Liečba neplodnosti v tradičnej čínskej medicíne začína vstupným vyšetrením, na ktorom sa zistí príčiny poruchy. A tieto príčiny je nevyhnutné odstrániť.

Príklad z praxe

Kolega - gynekológ - mi poslal štyri zdravotné sestry, ktoré pracovali na gynekologicko-pôrodníckom oddeleniu jednej fakultnej nemocnice. Mali rovnaký problém. Neplodnosť. Každá mala inú príčinu. Jedna mala slabosť obličkovej energie s prítomnosťou chladu v maternici (bolesti bedier). Mala chladné nohy, bola citlivá na chlad a prievan a prvý deň menštruácie bol vždy bolestivý. Druhá mala horúce hlieny v maternici vyvolané psychickým nepokojom a diétnymi chybami, preto bola skôr vnútorne nepokojná a horúca. Mala poruchy spánku, horúce tváre a v noci sa veľmi často budila. V menštruačné krvi mala zrazeniny a krv bola tmavá. Tretí mala suchosť v krvi, teda mesiačiky boli slabé. Objavovalo sa iba špinenie. Mala suché vlasy, oči, kožu a mávala veľmi často smäd. A štvrtá bola v poriadku, a preto som si musel pozvať jej manžela. A práve jej manžel nemal v poriadku energiu pečene, teda ani jeho spermie nemali dostatok energie na oplodnenie.

Trom ženám sa podarilo otehotnieť do pol roka, a to vďaka správnemu liečebnému postupu.

 • "Podľa môjho názoru je pán doktor Maček najlepším lekárom vo svojom odbore. A nielen to. Aj ako človek je ústretový, ľudský a má pochopenie. Navštevujem ho už niekoľko rokov a vždy mi pri mojich problémoch pomohol, aj keď si iní lekári nevedeli rady. Pána doktora si veľmi vážim a som vďačná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ľudský prístup, profesionál, nájde vždy príčinu vašich problémov, môžem len odporučiť. Cena primeraná. Ak sa vám zdá veľká, zájdite si za iným a pretočí sa vám bábiky. Ale neviem, či nájdete u iného tyhle liečebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je špecialista v čínskej medicíne. Je obdivuhodné, že vždy nájde pravú príčinu choroby. S rodinou a priateľmi sa k nemu jazdíme liečiť takmer desať rokov. Jeho prístup k nám je na úrovni. Má našu absolútnu dôveru a s výsledkom liečby sme vždy úplne spokojní. Vrelo odporúčam."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pán Maček vždy pomôže na 100 %. Je to výborný doktor, ktorý vie, o čom hovorí. Pán doktor je nevyjadriteľnou výborný. Takého výnimočného doktora len tak nikde nenájdete. Tiež je príjemný a vždy vyjde v ústrety."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pána doktora Mačka poznám niekoľko rokov a som s ním maximálne spokojná. Mnohokrát pomohol mne i mojej rodine a známym. Čo sa týka peňazí, pre niekoho sa to môže zdať finančne náročné, ale kontroly nie sú tak časté, aby si to človek nemohol 3 krát do roka dovoliť. Zvlášť keď naozaj dokáže pomôcť a problém vyriešiť! Vo svojom odbore je vynikajúci a jeho prístup veľmi ľudský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolútna špička vo svojom odbore čínskej medicíny. Chodím k nemu veľmi dlho a vždy mne vyliečil. Mám veľa známych, ktorí chodia zásadne k nemu s rôznymi zdravotnými problémami a sú s výsledkom liečby tiež potešení. Pána Mačka všetkým odporúčam."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Áno, MUDr. Josef Maček je vynikajúci lekár a špecialista. Pre porovnanie: liečba neplodnosti moji známu, ktorá žije v zahraničí, vyšla na niekoľko desiatok tisíc korún a rovnako jej nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila len pár stoviek korún a do niekoľkých minút sa dozvedela pravú príčinu. Odoberala od MUDr. Mačka produkty na posilnenie orgánov a do 3 mesiacov otehotnela. (Mimochodom pokúšala sa o dieťa 7 rokov). MUDr. Mačka môžem len odporučiť."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Hovorí sa o ňom, že je najväčším odborníkom v ČR, čo sa týka neplodnosti žien. Mimo to slávi úspechy v liečbe akné, depresiou, lupienky, migrény atď. Nemyslím si, že jeho ceny sú vyššie. Naopak som presvedčená o tom, že cena zodpovedá kvalite."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím