Psoriáza

Lupienka, respektíve psoriáza je kožné infekčné ochorenie, ktoré zasahuje kožu, nechty a kĺby. Prvé zmeny na koži sa prejavujú medzi 10. a 25. rokom života, prípadne medzi 35. a 60. rokom života. Lupienka zhoršuje kvalitu života, lebo je obťažujúca a obmedzuje životný priestor. MUDr. Josef Maček sa stretol s mnohými pacientmi s touto poruchou kože a aplikoval metódy tradičnej čínskej medicíny pre zmiernenie alebo dočasné odstránenie príznakov.

Západná medicína považuje za príčinu kožného ochorenia rôzne faktory, však výsledky liečby v tejto medicíne sú slabé a slepé. Ale tradičná čínska medicína si dokáže s psoriázou poradiť.

Za vznikom psoriázy pravdepodobne stojí slabá energie pečene s prítomnosťou plesne. Pečeň predstavuje detoxikačný orgán. U pacientov s lupienkou pečeň veľmi trpí a snaží sa toxické splodiny plesňového charakteru vyhadzovať prostredníctvom pokožky. Pacienti s lupienkou pociťujú únavu a prejavujú sa u nich emočné výlevy. Veľmi často majú zlosť a hnev. U niektorých pacientov sa objavujú nepríjemné bolesti kĺbov, pretože pečeň má na starosti kvalitu šliach. V neposlednom rade sa ľudia s lupienkou stretávajú s pálením očí a veľmi často sa zobudí okolo tretej až štvrtej hodiny rannej.

Pečeň si vyžaduje starostlivosť. Liečba psoriázy spočíva vo spevnenie, posilnenie, zvlhčenie a upokojenie pečene. Pečeňové energia by sa mala vyhýbať frustrácií, labilite a výkyvom nálad. Tradičná čínska medicína odporúča protipliesňovou diétu a doplnenie vhodných vitamínov (zinok, selén, vitamín A, vitamín E) pre spevnenie pečeňové bunky.

 • "Podľa môjho názoru je pán doktor Maček najlepším lekárom vo svojom odbore. A nielen to. Aj ako človek je ústretový, ľudský a má pochopenie. Navštevujem ho už niekoľko rokov a vždy mi pri mojich problémoch pomohol, aj keď si iní lekári nevedeli rady. Pána doktora si veľmi vážim a som vďačná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ľudský prístup, profesionál, nájde vždy príčinu vašich problémov, môžem len odporučiť. Cena primeraná. Ak sa vám zdá veľká, zájdite si za iným a pretočí sa vám bábiky. Ale neviem, či nájdete u iného tyhle liečebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je špecialista v čínskej medicíne. Je obdivuhodné, že vždy nájde pravú príčinu choroby. S rodinou a priateľmi sa k nemu jazdíme liečiť takmer desať rokov. Jeho prístup k nám je na úrovni. Má našu absolútnu dôveru a s výsledkom liečby sme vždy úplne spokojní. Vrelo odporúčam."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pán Maček vždy pomôže na 100 %. Je to výborný doktor, ktorý vie, o čom hovorí. Pán doktor je nevyjadriteľnou výborný. Takého výnimočného doktora len tak nikde nenájdete. Tiež je príjemný a vždy vyjde v ústrety."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pána doktora Mačka poznám niekoľko rokov a som s ním maximálne spokojná. Mnohokrát pomohol mne i mojej rodine a známym. Čo sa týka peňazí, pre niekoho sa to môže zdať finančne náročné, ale kontroly nie sú tak časté, aby si to človek nemohol 3 krát do roka dovoliť. Zvlášť keď naozaj dokáže pomôcť a problém vyriešiť! Vo svojom odbore je vynikajúci a jeho prístup veľmi ľudský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolútna špička vo svojom odbore čínskej medicíny. Chodím k nemu veľmi dlho a vždy mne vyliečil. Mám veľa známych, ktorí chodia zásadne k nemu s rôznymi zdravotnými problémami a sú s výsledkom liečby tiež potešení. Pána Mačka všetkým odporúčam."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Áno, MUDr. Josef Maček je vynikajúci lekár a špecialista. Pre porovnanie: liečba neplodnosti moji známu, ktorá žije v zahraničí, vyšla na niekoľko desiatok tisíc korún a rovnako jej nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila len pár stoviek korún a do niekoľkých minút sa dozvedela pravú príčinu. Odoberala od MUDr. Mačka produkty na posilnenie orgánov a do 3 mesiacov otehotnela. (Mimochodom pokúšala sa o dieťa 7 rokov). MUDr. Mačka môžem len odporučiť."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Hovorí sa o ňom, že je najväčším odborníkom v ČR, čo sa týka neplodnosti žien. Mimo to slávi úspechy v liečbe akné, depresiou, lupienky, migrény atď. Nemyslím si, že jeho ceny sú vyššie. Naopak som presvedčená o tom, že cena zodpovedá kvalite."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím