Návštevy ordinácie v jesennom nečasu

Dnes je pravý jesenný deň. Po rannej dopravnej zápche na diaľnici, rannom espresse a novinovom spravodajstvo ma čaká tridsať pacientov. Mám toho celkom dosť, pričom s každým musím prebrať príčinu ťažkostí, ich začiatok, vznik, všetky psychická postihnutia a ich dôsledky na súčasnom zdravotnom stave.

Ako prvý prišiel dvadsaťsedemročný muž v znamení Býka. Úspešný podnikateľ v službách, dobre zaistený. Je vyčerpaný, unavená a na nič nemá čas, dokonca ani na seba. Jedná sa o slabosť pečeňovej energie. Je v nedostatku na základe potláčanie hnevu a vzťahu. Nemá dostatočnú fyzickú aktivitu, ktorá by vyrovnala psychickú záťaž. Mladý, trochu sústredení na seba Býk túžia po majetku a zaistenie, však taký životný štýl ho valcuje. Hľadá zmysel svojho bytia. Filozofuje. V tomto stave mu neodporúčam robiť žiadne rozhodnutia.

Pečeň a žlčník musí byť silné orgány, pretože ony udávajú správny okamih k správnemu rozhodnutiu. Ak tieto orgány nie sú v harmónii, všetky rozhodnutia sú predčasná a unáhlená, prípadne neskoré a oneskorená. Dal som mu špeciálny bylinné zmesi na výživu a ochladenie pečene, ktoré mu vyživí aj vnútorné krv a zlepší stav očí, ktoré mu slabnú. V neposlednom rade zlepší stav šliach, ktoré ho bolí.

Za týmto mladým mužom vošiel do ordinácie manželský pár. Utrápená manželka a slabý muž, na prvý pohľad unavený a dýchavičnosť s ťažkým dýchaním. Urobil sa mu nádorový útvar pod kožou a podľa lekárov sa jedná o zhubný nádor. Podstúpil ožarovanie a stav sa mu vracia. Lekári mu navrhli chemoterapiu. Podľa môjho vyšetrenie sa jedná o ložisko v pľúcach obojstranne s prítomnosťou zápalu z takzvaného horúčavy, ktoré vzniklo z obrovskej úzkosti. Nie z choroby.

Na otázku, s kým má problém, mi odpovie, že so synom. Dlhú dobu spolu nehovoria, robí niečo, čo on nemôže prijať. Bohužiaľ, z môjho meraní mi vychádza, že má 90% vnútornú agresiu, potlačenú. A práve táto agresia ho ničí. Vedie ho skôr niekde inde ako ku zdraviu. Na chemoterapii mal ísť nasledujúci týždeň, a preto som vybral protizápalové zmesi na ochladenie a upokojenie pľúc. Chemoterapii som odporučil posunúť aspoň o týždeň, aby sa zápal a kondície upravila. Dúfam, že pochopil, že odpustenie a prijatie syna aj s jeho chybami mu pomôže aj zdravotne. Bolo by dobré zmeniť svoje priority a rebríček hodnôt.

Máte podobné problémy? Kontaktujte ma prostredníctvom formulára vpravo alebo sa objednajte telefonicky!

 • "Podľa môjho názoru je pán doktor Maček najlepším lekárom vo svojom odbore. A nielen to. Aj ako človek je ústretový, ľudský a má pochopenie. Navštevujem ho už niekoľko rokov a vždy mi pri mojich problémoch pomohol, aj keď si iní lekári nevedeli rady. Pána doktora si veľmi vážim a som vďačná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ľudský prístup, profesionál, nájde vždy príčinu vašich problémov, môžem len odporučiť. Cena primeraná. Ak sa vám zdá veľká, zájdite si za iným a pretočí sa vám bábiky. Ale neviem, či nájdete u iného tyhle liečebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je špecialista v čínskej medicíne. Je obdivuhodné, že vždy nájde pravú príčinu choroby. S rodinou a priateľmi sa k nemu jazdíme liečiť takmer desať rokov. Jeho prístup k nám je na úrovni. Má našu absolútnu dôveru a s výsledkom liečby sme vždy úplne spokojní. Vrelo odporúčam."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pán Maček vždy pomôže na 100 %. Je to výborný doktor, ktorý vie, o čom hovorí. Pán doktor je nevyjadriteľnou výborný. Takého výnimočného doktora len tak nikde nenájdete. Tiež je príjemný a vždy vyjde v ústrety."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pána doktora Mačka poznám niekoľko rokov a som s ním maximálne spokojná. Mnohokrát pomohol mne i mojej rodine a známym. Čo sa týka peňazí, pre niekoho sa to môže zdať finančne náročné, ale kontroly nie sú tak časté, aby si to človek nemohol 3 krát do roka dovoliť. Zvlášť keď naozaj dokáže pomôcť a problém vyriešiť! Vo svojom odbore je vynikajúci a jeho prístup veľmi ľudský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolútna špička vo svojom odbore čínskej medicíny. Chodím k nemu veľmi dlho a vždy mne vyliečil. Mám veľa známych, ktorí chodia zásadne k nemu s rôznymi zdravotnými problémami a sú s výsledkom liečby tiež potešení. Pána Mačka všetkým odporúčam."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Áno, MUDr. Josef Maček je vynikajúci lekár a špecialista. Pre porovnanie: liečba neplodnosti moji známu, ktorá žije v zahraničí, vyšla na niekoľko desiatok tisíc korún a rovnako jej nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila len pár stoviek korún a do niekoľkých minút sa dozvedela pravú príčinu. Odoberala od MUDr. Mačka produkty na posilnenie orgánov a do 3 mesiacov otehotnela. (Mimochodom pokúšala sa o dieťa 7 rokov). MUDr. Mačka môžem len odporučiť."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Hovorí sa o ňom, že je najväčším odborníkom v ČR, čo sa týka neplodnosti žien. Mimo to slávi úspechy v liečbe akné, depresiou, lupienky, migrény atď. Nemyslím si, že jeho ceny sú vyššie. Naopak som presvedčená o tom, že cena zodpovedá kvalite."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím