Zápal žalúdka

V spoločnosti svojho manžela, ktorý ju priviezol ako akútny prípad bez čakania, mi do ordinácie prišla 42-ročná žena, znamenia Raka. Týždeň jej bolí brucho, vyšetrenie na gastroskopiu bolo negatívne a ťažkosti ju trvajú. Tlak a bolesť v nadbrušku, pocit nevoľnosti, únava, knedlík v krku a červené škvrny na koži v mieste štítnej žľazy.

Pri mojom vyšetrení som zistil tzv. Horúčosť v oblasti prechodu z žalúdka do dvanástorníka v mieste, kde ústi vývod zo žlčníka a pankreasu. Toto miesto bolo v kŕči a napätie. Prečo? Pani je Rak, ktorý má rád všetko v živote utriedené a zorganizované. V poslednej dobe sa jej to nedarí. Vstúpili do nej hlbšie myšlienky a napätie z budúcnosti - nemajú deti. A pretože jej komunikácie s manželom nebola na určitej výške, tak ju jej slezina, pankreas a žalúdok z tejto horúčosti potlačených myšlienok vyvolali onú kŕč. Pocit knedle v hrdle, červené fľaky na hrudi, dutiny s hlieny - to všetko známka horúčosti v dráhe žalúdka, ktorá týmito miestami prechádza až do hlavy.

Je potrebné, aby Rak uvoľnil tento myšlienkový kolotoč, získal nadhľad nad zbytočným zaťažovaním sleziny myšlienkami. Verím, že na kontrolu príde zlepšená. Okrem pohovoru a požehnaný bude piť bylinné zmesi. Tie majú za úlohu vypustiť prebytok horúčavy z daného miesta a mierne ho ochladiť. Potom všetky vymenované príznaky odídu. Takže pre veľa až moc zbytočne premýšľajúce znamení Raka, Škorpióna a Ryby mám odkaz - neriešte neustále to, čo nemusíte. Uľavíte tým slezine a celému trávenie.

Máte podobné problémy? Kontaktujte ma prostredníctvom formulára vpravo alebo sa objednajte telefonicky!

 • "Podľa môjho názoru je pán doktor Maček najlepším lekárom vo svojom odbore. A nielen to. Aj ako človek je ústretový, ľudský a má pochopenie. Navštevujem ho už niekoľko rokov a vždy mi pri mojich problémoch pomohol, aj keď si iní lekári nevedeli rady. Pána doktora si veľmi vážim a som vďačná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ľudský prístup, profesionál, nájde vždy príčinu vašich problémov, môžem len odporučiť. Cena primeraná. Ak sa vám zdá veľká, zájdite si za iným a pretočí sa vám bábiky. Ale neviem, či nájdete u iného tyhle liečebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je špecialista v čínskej medicíne. Je obdivuhodné, že vždy nájde pravú príčinu choroby. S rodinou a priateľmi sa k nemu jazdíme liečiť takmer desať rokov. Jeho prístup k nám je na úrovni. Má našu absolútnu dôveru a s výsledkom liečby sme vždy úplne spokojní. Vrelo odporúčam."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pán Maček vždy pomôže na 100 %. Je to výborný doktor, ktorý vie, o čom hovorí. Pán doktor je nevyjadriteľnou výborný. Takého výnimočného doktora len tak nikde nenájdete. Tiež je príjemný a vždy vyjde v ústrety."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pána doktora Mačka poznám niekoľko rokov a som s ním maximálne spokojná. Mnohokrát pomohol mne i mojej rodine a známym. Čo sa týka peňazí, pre niekoho sa to môže zdať finančne náročné, ale kontroly nie sú tak časté, aby si to človek nemohol 3 krát do roka dovoliť. Zvlášť keď naozaj dokáže pomôcť a problém vyriešiť! Vo svojom odbore je vynikajúci a jeho prístup veľmi ľudský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolútna špička vo svojom odbore čínskej medicíny. Chodím k nemu veľmi dlho a vždy mne vyliečil. Mám veľa známych, ktorí chodia zásadne k nemu s rôznymi zdravotnými problémami a sú s výsledkom liečby tiež potešení. Pána Mačka všetkým odporúčam."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Áno, MUDr. Josef Maček je vynikajúci lekár a špecialista. Pre porovnanie: liečba neplodnosti moji známu, ktorá žije v zahraničí, vyšla na niekoľko desiatok tisíc korún a rovnako jej nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila len pár stoviek korún a do niekoľkých minút sa dozvedela pravú príčinu. Odoberala od MUDr. Mačka produkty na posilnenie orgánov a do 3 mesiacov otehotnela. (Mimochodom pokúšala sa o dieťa 7 rokov). MUDr. Mačka môžem len odporučiť."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Hovorí sa o ňom, že je najväčším odborníkom v ČR, čo sa týka neplodnosti žien. Mimo to slávi úspechy v liečbe akné, depresiou, lupienky, migrény atď. Nemyslím si, že jeho ceny sú vyššie. Naopak som presvedčená o tom, že cena zodpovedá kvalite."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím